GÓRECKI Wojciech (ur. 1959)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GÓRECKI Wojciech (ur. 1959)
olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.
GÓRECKI Wojciech (ur. 1959)
olej, płótno, 25 x 34 cm,
sygn. p.d.
GÓRECKI Wojciech (ur. 1959)
olej, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.
GÓRECKI Wojciech (ur. 1959)
GÓRECKI Wojciech (ur. 1959)
Olej na płótnie, 20 x 30 cm
GÓRECKI Wojciech (ur. 1959)
GÓRECKI Wojciech (ur. 1959)
olej, płótno, 44x37 cm
sygn. p.d.: Wojciech Górecki
GÓRECKI Wojciech (ur. 1959)
sygn. p.d.
olej, płótno
40x30.5 cm
GÓRECKI Wojciech (ur. 1959)
akwaforta, 44 x 30,5 cm, sygn .p.d.: Wojciech Górecki 2009, wykonano na podstawie starej fotografii.
GÓRECKI Wojciech (ur. 1959)
GÓRECKI Wojciech (ur. 1959)
GÓRECKI Wojciech (ur. 1959)
akwaforta
35 x 40
GÓRECKI Wojciech (ur. 1959)
akwaforta
35 x 40