BIAŁY Mirosław (Miro) (ur. 1966r.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Dziewczyna w moherowym berecie, 2014r.
olej/płótno 80 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'Miro Biały',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "DZIEWCZYNA W | MOHEROWYM | BERECIE", | NR 2 | Miro | Biały ROK | 2014 | 60 x 80'
Anna, Akt na czerwonym fotelu, 2015 r.
olej/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '80 x 60 | "Anna" "AKT na czerwonym fotelu" | Miro | Biały | ROK 2015'
Magik nr.2"Mamona szalona", 2012 r.
olej/płótno, 55 x 45 cm,
sygnowany l.d: 'Miro Biały',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Magik nr 2 | "Mamona szalona | Miro Biały | ROK 2012"'
olej/płótno, 50 x 50 cm, oprawiony,
sygnowany l.d: ' Miro Biały',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' JESTEM TAKA | PIĘKNA JESTEM | Miro Biały | Rok 2012 | 50 x 50'
Naga z pomarańczową parasolką, 2013 r.
olej/płótno, 61 x 30 cm, oprawiony,
sygnowany p.d: 'Miro | Biały',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Naga z | pomarańczowym | parasolem | Miro | Biały | ROK 2013 | 61 X 30'
olej/płótno, 50 x 45 cm,
oprawiony, sygnowany l.d:' Miro | Biały" sygnowany i datowany na odwrociu: "Lubię to" | Miro | Biały | rok 2012'
HULA HOP CZYLI LAJKI DLA CIEBIE, 2018
olej na płótnie, 60 x 45 cm
Jestem nastawiona optymistycznie, 2012 r.
technika własna/płótno, 50 x 40 cm, oprawiony,
sygnowany p.d: 'Miro Biały' sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'JESTEM | nastawiona | optymistycznie | Miro Biały ROK | 2012 | 40 x 50'
linoryt, odbitka 7 z 25, 40 x 30 cm
olej/płótno, 50 x 45 cm, oprawiony,
sygnowany l.d:' Miro | Biały",
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Lubię to" | Miro | Biały| ROK 2012'
olej na płótnie, 100 x 70 cm
KOT POLSKI ALBO INDONEZYJSKI, 2018
olej na płótnie, 80 x 60 cm
olej, płótno, 110.00 x 70.00 cm
sygn. p.d.: MIRO BIAŁY, opisany na odwrocie: "To takie proste" Miro Biały Rok 2017
Olej na płótnie, 94 x 137 cm
Olej na płótnie, 134 x 81 cm
olej na płótnie, 110x70cm
Przechodzi ludzkie pojęcie, 2016
Olej na płótnie, 131 x 86 cm