SERAFIN Władysław (1905 - 1988)
pastel, karton, 30,3 × 34 cm
sygn. p. d.: W. Serafin
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pomnik konny Jana III Sobieskiego
pastel, papier, 46,5 × 30 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: W. Serafin
akwarela, papier, 59,5 x 41,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: W Serafin
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: W Serafin.
Obraz przed konserwacją.
akwarela, papier, 41,5 x 55,5 cm,
sygn. l.d.: wSerafin
Kościół Świętego Jana w Orawce
pastel, brystol jasnokremowy naklejony na tekturę; 43,5 x 63 cm;
sygn. p. d.: W Serafin
pastel, papier żeberkowy jasnoszary naklejony na tekturę; 32,5 x 48 cm;
sygn. l. d.: W Serafin;
Na odwrocie odręcznie pisana cyfra: 30
akwarela, papier; 37 x 55 cm;
sygn. l. d.: W Serafin (ołówkiem)
pastel, papier żeberkowy jasnoszary naklejony na tekturę; 32 x 48,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W Serafin 1974
pastel, brystol jasnobrązowy naklejony na tekturę; 35,5 x 50 cm
sygn. l. d.: W Serafin
olej, płótno,
50 x 65 cm,
sygnowany p.d.: "Serafin"
* Droit de suite
pastel, papier; 48 x 59,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin
pastel, papier; 45 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W Serafin 19... (data nieczytelna).
akwarela, papier; 32,5 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin (ołówkiem).
pastel, papier; 23 x 29 cm;
sygn. p. d.: W Serafin
Pejzaż z widokiem na ośnieżone góry
pastel, papier jasnobrązowy; 46,5 x 61,5 cm;
sygn. p. d.: Wł Serafin
Rozładunek w porcie Stavanger, 1956
pastel, papier żeberkowy jasnobrązowy naklejony na tekturę; 31,5 x 48,5cm
sygn. l. d.: W Serafin 1956
pastel, papier naklejony na tekturę; 24,2 x 34 cm;
sygn. l. d.: W Serafin