GRABOWSKI Marek (ur. 1955 r. Sosnowiec)
pastel, akryl/papier, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: '[sygnatura] | MGrabowski 2006'
na odwrociu oprawy stempel śląskiego konserwatora zabytkóww, stempel wywozowy oraz numer: '#68.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Popiół woskowych łez w hołdzie Hasiorowi, 2000 r.
pastel/papier, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MGrabowski | 2000'
na odwrociu opisany: 'MAREK GRABOWSKI | Dąbrowa Górnicza | "POPIÓŁ WOSKOWYCH ŁEZ" | W HOŁDZIE HASIOROWI | 2000 PASTEL 70 x 100'
na odwrociu pieczęcie śląskiego wojewódzkiego konserwatora zabytków oraz nalepka Ogólnopolskiego Biennale Pasteli Nowy Sącz 2000
Pastel
100 x 70
akwarela
35 x 26 cm
2007