BAUMGART Anna (1966)
50 x 70 cm
2018
1/5
cena wywoławcza: Wykup abonament
BAUMGART Anna (1966)
fotografia czarno-biała (kadr z wideo; wydruk cyfrowy); 40 x 50 cm
- Anna Baumgart. Nie pamiętam, wyobrażam sobie, Galeria
Labirynt, Lublin, 2013.
Reprodukowany:
- Anna Baumgart, katalog wystawy w Galerii Labirynt, red. W. Tatarczuk, Lublin 2013, s. nlb.
BAUMGART Anna (1966)
fotografia czarno-biała/pianka, 40 x 50 cm
na odwrociu opisana : `Anna Baumgart | "Prawdziwe`` 3/3`
BAUMGART Anna (1966)
Ekstatyczki, histeryczki i inne święte, 1/5, 2004 r.
fotografia barwna/płyta, 50 x 33 cm
na odwrociu opisana: `1/5 Anna Baumgart | "ekstatyczki, histeryczki i inne święte" | 2004 r.`
BAUMGART Anna (1966)
Z cyklu ekstatyczki, histeryczki i inne święte, 2003 r.
tusz, gwasz/papier, kopia autorska,
42 x 29,5 cm
u dołu opisany: `gdy jesteśmy same w domu 2003 r.`
na odwrociu opisany: `Anna Baumgart | r 2003`
BAUMGART Anna (1966)
KADR Z FILMU ŚWIEŻE WIŚNIE , 2010.
Fotografia barwna, papier, dibond o gr. 2 mm, Epson Enhanced Matt, 10 x 56 cm, sygn. na odwrocie; wydruk (Epson Ultrachrome HDR); wydruk autorski, nakłaD: 1/5
BAUMGART Anna (1966)
Dwa fotosy z instalacji video Lecą Żurawie (pokazywanej w gallerii Zachęta w 2001 roku), 2001
wydruk cyfrowy,
55,8x70 cm, edycja 1/2,
sygn.