FLEMING - SRZEDNICKI Jerzy (1930 Sejny - 2007)
Martwa natura z jabłkami, 1960
olej, płótno dublowane; 40 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy/ Srzednicki/ 1960
na odwrocie stempel wywozowy
cena wywoławcza: Wykup abonament
Martwa natura z lampą naftową, 1961
olej, płotno; 42,5 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: J.Srzednicki / 1961 r
Olej, płótno; 61 x 50 cm
Sygnowany l. d.: J. Srzednicki-Fleming | 2004 r.
NOKTURN - MIASTO NAD WODĄ, 2002 r.
Olej, płótno;
67,3 x 80,3 cm
Sygnowany l. śr.: J. Srzednicki | Fleming 2002
Olej, płótno;
67 x 79,8 cm
Sygnowany p. d.: Jerzy Srzednicki 1989 r | Fleming
olej, płótno;
45 x 59 cm
Sygnowany czarnym olejem l. d.: J. Srzednicki-Fleming | 2002
Olej, płótno;
54,8 x 46,5 cm
Sygnowany p. d.: J. Srzednicki 1994 r.
Olej, płótno;
63,5 x 79 cm
Sygnowany p. d.: J.Srzednicki-Fleming | 2001 r.
Obraz prezentowany na indywidualnej wystawie Jerzy Srzednicki, malarstwo i rysunek, w Ośrodku Pogranicze sztuk, kultur, narodów, Galeria Papuciarnia w Sejnach, jesienią 2002 roku.
Olej, płótno;
66,5 x 80 cm
Sygnowany p. d.: J.Srzednicki | Fleming | 2001 r
Olej, płótno;
50,2 x 63,4 cm
Sygnowany p. d.: J.Srzednicki | Fleming | 2001 r.
Olej, płótno;
61 x 89,8 cm
Sygnowany l. d.: 2002 r J.Srzednicki-Fleming