SOLORZ Monika
technika mieszana, kolaż, płótno, 90 x 90 cm
opisany na odwrocie: "LEW" Monika Solorz collage, płótno 2017
cena wywoławcza: Wykup abonament
SOLORZ Monika
technika mieszana, płótno, 90x90 cm
opisany na odwrocie: CZASZKA I (CZTERY) 2017 (2) Monika Solorz
SOLORZ Monika
technika mieszana, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: "Leopard II" Monika Solorz 2017 mixed media
SOLORZ Monika
technika własna, kolaż, płótno, 50x40cm
opisany na odwrocie: Czerwony tygrys 2016’ Collage, tech. własna Monika Solorz
SOLORZ Monika
technika własna, płótno, 50x40 cm
opisany na odwrocie: Tygrys 2016 Collage Monika Solorz
SOLORZ Monika
technika własna, płótno, 40x40 cm
opisany na odwrocie: "Chłopak z kijem" Monika Solorz 2016
SOLORZ Monika
technika mieszana, olej, płótno, 91 x 201 cm
sygn. i opisany na odwrocie.
SOLORZ Monika
Collage na płótnie
dyptyk 30x40cm (x2)
2005
SOLORZ Monika
Collage na płotnie
dyptyk 30x40cm (x2)
2003
SOLORZ Monika
technika mieszana, olej/płótno,
90 x 200 cm
sygn. i opisany na odwrocie: ` Skoczek 2000 / lower part / Monika Solorz`
SOLORZ Monika
technika mieszana, płótno, 140 x 160 cm;
napisy autorskie na odwrocie
SOLORZ Monika
technika mieszana, olej, płótno, 90 x 200 cm;
na odwrocie autorski opis obiektu
SOLORZ Monika
Kolaż, olej, kredka, xero, płótno, opis. na odwrocie, (30x40)x2
SOLORZ Monika
Kolaż, olej, kredka, tusz, odbitki kserograficzne, sygn. i ops. na odwrociu, 90x150 cm
SOLORZ Monika
SOLORZ Monika