CANDER Michał (ur. 1963, Grudziądz)
Czerń, ugier i szarość, 2012 r.
olej/płótno, 50 x 40 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ CANDER | "Czerń, ugier i szarość" | olej/płótno | 2012'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 73x92 cm
sygn. l.d.: M.CANDER'16, opisany na odwrocie: MICHAŁ CANDER "INFERNO" olej/płótno 2016
olej/płótno, 50 x 40 cm,
sygnowany l.d: ' M.CANDER'12 ',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ CANDER | "Akt" | olej/płótno | 2013'
olej/płótno, 73 x 92 cm,
sygnowany i datowany l.d: 'M. CANDER' 08' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ CANDER | "Nocny jeździec" | olej/płótno | 2008'
olej/płótno, 65 x 80 cm,
sygnowany i datowany p.g: 'M.CANDER'11' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ CANDER | "MARIOLA III" | olej/płótno | 2011'
olej na płótnie, 65x80cm,
oprawiony
olej, płótno, 73x92 cm
olej, płótno, 73x92 cm
olej, płótno, 73x92 cm
olej, płótno, 73x92 cm
olej, płótno, 73x92 cm
olej, płótno
73 x 92 cm