BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
akryl, płótno, 120x170 cm
opisany na odwrocie: RENATA BRYJANOWSKA "CHMURA" 120x170 AKRYL
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
olej, płótno, 60,5x40,5 cm (dyptyk)
opisany na odwrocie: R. BRYJANOWSKA KORALE ? 60x40 (60x80)
OLEJ
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: Renata Bryjanowska "Zielony..." 100x100 olej 2011
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
olej, płótno; 80x170 cm
sygn.
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
olej, płótno, 90 x 130 cm
opisany na odwrocie: RENATA BRYJANOWSKA "CIENIE" 90X130
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
olej, płótno, 90x80 cm
opisany na odwrocie: RENATA BRYJANOWSKA "HAIR" 90x80 olej 2010
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
akryl, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: Renata Bryjanowska "T.Week" 120x100 AKRYL 2007
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
olej, płótno; 100x100 cm
opisany na odwrocie: Renata Bryjanowska "ZIELONY ..." 100x100 olej 2011
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
olej, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: "Trójkąt" Renata Bryjanowska 100x120 OLEJ 2011
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
olej, płótno, 70x60 cm
opisany na odwrocie: RENATA BRYJANOWSKA "UKRYTE" 70x60 olej 2010
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
olej, płótno, 130x130 cm
opisany na odwrocie: RENATA BRYJANOWSKA "NIEBO" 130x130 olej 2010
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
olej, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: RENATA BRYJANOWSKA/"MM"/2010/100x80
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
TABLICA OKULISTYCZNA (DLA MALARZA), 2012
olej, płótno,120 x 80 cm
sygn. na odwrocie: RENATA BRYJANOWSKA/"TABLICA OKULISTYCZNA (DLA MALARZA)/120 x 80/tech.olejna/2012
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
akryl/płótno, 75x70 cm
sygn. i opisany na odwrocie /RENATA BRYJANOWSKA "FRIEND" AKRYL, 75X70 2008/
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
Akryl, olej, płótno;
80x100 cm
Sygn. na odwrocie: Renata Bryjanowska/ 80x100 CZERWONE KRÓLIKI/ AKRYL/ OLEJ/ 2010
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
Akryl, płótno;
100 x 130 cm
Sygn. na odwrocie: RENATA BRYJANOWSKA/ "CZERWONE KORALE"/ /100 X 130 CM/ akryl/ 2007
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
olej/płótno,
100 x 100 cm
sygn., dat. i opisany na odwrociu
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
akryl/płótno,
110 x 110 cm
sygn. i dat. na odwrocie
BRYJANOWSKA Renata (ur. 1969)
olej/płótno,
100 x 100 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `Renata Bryjanowska / "BALONY" / 100 x 100 / olej / 2008
`