DOBRZYŃSKI Stanisław (1897-1949)
cena wywoławcza: Wykup abonament
tusz, papier, 29 x 26,5 cm;
sygn. p. d.: S. Dobrzyński
Mecenas Kobyliński - karykatura
piórko, tusz, akwarela, papier, 30,2 x 24 cm;
sygn. p.g.: St. Dobrzyński / PŁOCK;
poniżej napis ołówkiem: Mec. Kobyliński
Wielce skonfundowana dama i wymęczony pierot
piórko, tusz, akwarela, papier,
44,5 x 31 cm;
sygn. p.d.: St. Dobrzyński / 1931 r.
sygnowany, datowany p.d.
ołówek, tusz, akwarela, papier
15x35.5