DYMITROWICZ Aleksander (1943r. Litwa)
olej na płótnie
120 x 100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej
70 x 100 cm
Pejzaż wzięty z pod nóg, 1989 r.
technika własna/papier,
100 x 70 cm,
sygn.
technika własna/papier
70 x 100 cm
sygn.
olej, płótno
100 x 120 cm
Sala Salomona w Pałacu Łazienkowskim w Warszawie
gwasz, papier, 50 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: m. Lud. Dymitrowicz 1892
olej, płótno
100x120