KIDAWSKI Piotr (ur. 1955)
olej/płótno, 73 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'Kidawski Piotr'
sygnowany na odwrociu: 'KIDAWSKI | PIOTR'
opisany ołówkiem na blejtramie: '"PEJZAŻ"'
na odwrociu pieczątka
cena wywoławcza: Wykup abonament
KIDAWSKI Piotr (ur. 1955)
olej/płótno, 73,5 x 73,5 cm
sygnowany na odwrociu: ‘KIDAWSKI | PIOTR’
opisany ołówkiem na blejtramie: '"WYSPA"'
na odwrociu pieczątka
KIDAWSKI Piotr (ur. 1955)
Rycerz - z cyklu Don Kichote, 2004 r.
guma chromianowa,
47,5 x 50 cm,
sygn.: Piotr KidawskiWyst.: Don Kichot, Rostworowski Gallery, Kraków 2004, il.
KIDAWSKI Piotr (ur. 1955)
guma chromianowa, papier,
47,5 x 51,5 cm,
sygn. oł. p.d.: Piotr Kidawski
KIDAWSKI Piotr (ur. 1955)
guma, papier, wym.: 33 x 39 cm, n/s.
KIDAWSKI Piotr (ur. 1955)
Autoportret z miastem, kotem i ptakami
guma, papier, wym.: 30 x 34 cm, n/s.