JEŻ Leon (ur.1944)
cena wywoławcza: Wykup abonament
JEŻ Leon (ur.1944)
JEŻ Leon (ur.1944)
JEŻ Leon (ur.1944)
JEŻ Leon (ur.1944)
JEŻ Leon (ur.1944)
olej, płótno, 90 x 81 cm; sygn. p.d.: L.Jeż,
sygn., dat. i opisany na odwrocie
JEŻ Leon (ur.1944)
JEŻ Leon (ur.1944)