PAWLIK Joanna (ur. 1974, Kraków)
fotografia na papierze archiwalnym, 29 x 42 cm
sygn. J Pawlik, opis na odwrocie: Pawlik, Hałda 2013
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 80 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Pawlik | bez tyt | olej na płótnie | 2005'
- 37. Bienalle Malarstwa Bielska Jesień 2005, katalog wystawy, Bielsko-Biała 2005
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na rewersie: ‘JOANNA | PAWLIK | 2014’
olej/płótno, 60 x 61 cm
opisany na rewersie: ‘JOANNA PAWLIK | 2012 | "AUTOPORTRET 1"
Technika: kolaż na papierze fotograficznym
Data powstania: 2013
Wymiary: 40 cm x 30,5 cm
Sygnatura: Joanna Pawlik / beztytułu (Boksy) / kolaż na papierze fotograficznym / 40 x 30,5 cm / 2013
olej na płótnie, 80 x 80 cm, 2004
olej, płótno, 40x60 cm
opisany na odwrocie: JOANNA PAWLIK 2013
bez tytułu (Cień) z serii Wszystko cieknie, 2007
olej, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: JOANNA PAWLIK 2007 OLEJ/PŁÓTNO AUTOPORTRET
olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `J. PAWLIK | 2006`
olej/płótno, 40 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `JOANNA | PAWLIK | 2013`
olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: JOANNA PAWLIK BEZ TYTUŁU 2006 OLEJ/PŁÓTNO
kolaż, tusz, fotografia, papier, 21x30 cm
sygn. Joanna Pawlik, bez tytułu (Połączenia), technika własna, 21x30cm 2013
olej, płótno, 80x80 cm
opisany na odwrocie: JOANNA PAWLIK "BEZ TYTUŁU" OLEJ NA PŁÓTNIE 80cmx80 cm
olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Joanna Pawlik | bez tytułu | olej na płótnie | 2005`
olej, płótno, 100 x 100 cm
opisany na odwrocie: J PAWLIK 2014 BEZ TYT (HUBA)
fotografia barwna, papier matowy, 29,5x21 cm, nakład 9/30
opisana na odwrocie: Joanna Pawlik Hałda 2013 09/30
Fotografia pochodzi z teki "Tribute to Moda Polska" wydanej przez ArtBazaar do wystawy w Lookout Gallery, w nakładzie 30 egzemplarzy.
rysunek, papier, 14,4x20,5 cm
opisany na odwrocie: Joanna Pawlik 08
olej, płótno; 70x90 cm
opisany na odwrocie: JOANNA PAWLIK "SIOSTRA MOJEGO SYNA/SISTER OF MY SON" 1, 2006