OCZKO Piotr Bertold (1910 Bielsko - 1943 Kraków)
olej/deska, 87,5 x 66 cm
sygnowany p.d.: `B. OCZKO`
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. dat. l.d.
akwarela, papier
19.5x26 (w świetle passe-partout)
olej, sklejka,
87.5 x 66 cm
sygnowany p.d.: B. Oczko
olej, płyta; 50 x 60 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: B. OCZKO; na odwrocie: Berthold Oczko | Zagroda - 1937