SŁUPSKI Feliks (1868 Skolimów – 1950)
Akwarela, papier, 14 x 21 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 84 x 99 cm
Sygnowany brązowym olejem l. d.: F. Słupski 1916
Na odwrocie napis brązową farbą: Feliks Słupski | Warszawa (?) 191[. ]
olej, sklejka, 64,5 x 24 cm;
na odwrocie nalepka (Zachęty ?)
z nr 33207, datą nadesłania 4. XII. 1916. Nalepka wystawowa Salonu 1918 r. oraz TPSP w Poznaniu
Olej, płótno;
84 x 99 cm
Na odwrocie napis brązową farbą: Feliks Słupski | Warszawa (?) 191[.]
Olej, płótno; 84 x 99 cm
Sygnowany brązowym olejem l.d.: F. Słupski 1916
Na odwrocie napis brązową farbą: Feliks Słupski |
Warszawa (?) 191(...)