BILAN Ryszard (ur. Kraków 1946 r.)
olej, płótno; 92,5 x 65 cm;
sygn. u dołu po środku: Richard Bilan (ryte w warstwie malarskiej).
cena wywoławcza: Wykup abonament
papier-mâché, wys. 112 cm;
sygn. z boku podstawy: Ryszard Bilan (tuszem).
technika mieszana, olej, collage, płótno,
111 x 69 cm;
sygn. l. g.: Richard Bilan
Technika mieszana na płótnie 111 x 69 cm
Sygnowany l.g.- "Richard Bilan"