RACZKO Magda (ur. 1967)
z cyklu Inne Przestrzenie IV, 2009
olej, płótno, 100 x 73 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
RACZKO Magda (ur. 1967)
RACZKO Magda (ur. 1967)
RACZKO Magda (ur. 1967)
RACZKO Magda (ur. 1967)
z cyklu Przestrzenie błękitu XVII, 2006
olej, płótno, 80 x 61 cm, sygn. na odwrocie
RACZKO Magda (ur. 1967)
olej, płótno, 65 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
RACZKO Magda (ur. 1967)
RACZKO Magda (ur. 1967)
Bez tytułu, z cyklu Inne przestrzenie, 2008 r.
olej/płótno, 120 x 81 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `z cyklu "Inne przestrzenie" | MAGDA RACZKO 2008 r.`
RACZKO Magda (ur. 1967)
OBRAZ II z cyklu Inne przestrzenie
olej na płótnie
tomik wierszy Przez Ciebie
* cena gwarantowana
RACZKO Magda (ur. 1967)
Obraz II z cyklu Inne przestrzenie
olej na płótnie
54x73cm
2008
oraz
Magdalena Raczko-Pietraszek
Przez Ciebie
tomik wierszy z podpisem autorki
* cena gwarantowana
RACZKO Magda (ur. 1967)
Z cyklu Inne Przestrzenie
Olej na płótnie
18 x 24 cm
RACZKO Magda (ur. 1967)
RACZKO Magda (ur. 1967)
Obraz XVIII, z cyklu Przestrzenie błękitu
wymiary : 50x65 cm
technika : olej na płótnie
2006
RACZKO Magda (ur. 1967)
olej na płótnie, 65 x 50 cm