JAŚKIEWICZ Sara (ur. 1968)
akryl, płótno, 130x100 cm
opisany na odwrocie: SARA JAŚKIEWICZ/BUDAPEST 2011/ WITNESS 35
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAŚKIEWICZ Sara (ur. 1968)
olej, płótno, 100x100 cm
sygn. na odwrocie: JAŚKIEWICZ 2009/WILGOTNOŚĆ 15
JAŚKIEWICZ Sara (ur. 1968)
olej/płótno,
100 x 81 cm,
sygn.
JAŚKIEWICZ Sara (ur. 1968)
Mglistość nr 17, z cyklu Mgliście, 2010
Akryl, płótno, 50cm x 50cm,
Sygn z przodu i na odwrocie
JAŚKIEWICZ Sara (ur. 1968)
60 x 60cm
JAŚKIEWICZ Sara (ur. 1968)
JAŚKIEWICZ Sara (ur. 1968)
Reprodukcja obrazu Mglistość 9
wymiary: 100x 100 cm
akryl na płótnie
JAŚKIEWICZ Sara (ur. 1968)
akryl, plótno,
sygnowany p.d.: 44.
na odwr., na plótnie napis: in cycle RINGS | 2 [w kólku] | SARA JASKIEWICZ | 2004