CHOMICZEWSKI Stanisław (ur. 1949r.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płycie
48 x 39 cm
olej na płycie
46 x 33 cm
olej na płótnie
61 x 45 cm
olej na płótnie, 38,5 x 49 cm
olej na płycie
33 x 46 cm
olej na płycie
37 x 45 cm
olej/płyta,
35 x 30 cm,
sygn.
olej / płótno, 40 x 30 cm, sygn.
olej, płótno
46 x 33 cm
olej, płótno
60 x 50 cm
olej, płótno, wym.: 48 x 58 cm
sygn. p.d.: St. Chomiczewski