CISOWSKI Andrzej (1962 Białystok - 2020 Targowo)
Olej, płótno, 100 x 80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna, papier, 71 x 48 cm, obszar rysunku 58 x 42 cm, praca oprawiona
olej, płótno; 130 x 180 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Cisowski 2015.
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Cisowski / 23.03.11;
olej/płótno, 150 x 176 cm
sygnowany p.d.: ‘CISOWSKI’
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘A. Cisowski 91 | A. Cisowski’
Olej, płótno
60,5 x 50,5 cm
olej, płótno; 130 x 180 cm;
olej, płótno; 130 x 180 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: A. Cisowski
akryl/płótno, 40 x 71 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '5/07 08.01.07. | A. CISOWSKI'
olej, płótno, 90 x 80 cm
opisany na odwrocie: A. CISOWSKI/ 80X90/ 2015
olej, płótno; 50 x 70 cm;
olej, płótno, 50 x 70 cm
sygnowany
kolaż/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany na odwrociu: `A. CISOWSKI | A.C.`
olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. CISOWSKI A.C... / 2015 / "LEŻĄCA POSTAĆ"