BURZYM-CHAWIŃSKA Bożena (ur. 1954 r., Kraków)
olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. u dołu ośrodku: BBurzym/CH / 2002
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 84 x 144 cm;
na odwrocie napisy autorskie: B. Burzym CH / 2005 / "Dokąd idziemy"
technika własna, papier fotograficzny,
100 x 50 cm;
olej, płótno, 84 x 144 cm;
na odwrocie napisy autorskie:
B. Burzym CH / 2005 / "Dokąd idziemy"
technika własna, papier fotograficzny, 100 x 50 cm
Gdzie jest trzecia Gracja, 2005
olej, płótno, 84 x 144 cm;
Skąd przychodzimy dokąd idziemy, 1990
olej, płótno, 160 x 240 cm;
sygn. i dat. p.d.: B. Burzym CH 1990
sygn., dat. i opisany na odwrocie
olej, płótno, 115 x 130 cm;
sygn. p.d.: BBurzym CH / 2002; na odwrocie napis autorski: B. Burzym CH. / 2002 / Bożena Burzym - Chawińska / "W tanecznych podskokach"
olej, płótno, wym.: 50 x 50 cm
sygn. p.d.: B. Burzym Ch. 2000