KORSZUN Adam (1970)
olej, płótno, 24x30 cm
sygn. u dołu ZAPOMNIJ AKorszun 2013, opisany na odwrocie: Korszun 2013
cena wywoławcza: Wykup abonament
KORSZUN Adam (1970)
Podążając za odwiecznym smokiem, 2008
olej na płótnie
20 x 30 cm
KORSZUN Adam (1970)
KORSZUN Adam (1970)
olej na desce, 18 x 22 cm
KORSZUN Adam (1970)
KORSZUN Adam (1970)
KORSZUN Adam (1970)
deska, sklejka, olej, akryl,
17x20 cm
KORSZUN Adam (1970)
Ktoś czeka na nas dzisiaj w nocy, 2004
olej na płycie,
18x10 cm,
sygn.
KORSZUN Adam (1970)
olej, płótno,
18x24 cm