NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
olej, płótno, 80x100 cm kompozycja, 82x102 cm w oprawie
sygn. p.d.: M.Nałęcz, opisany na odwrocie: MAGDALENA NAŁĘCZ "OGRODY MIŁOŚCI XVII", 2014 OL. PŁ. 80x100
cena wywoławcza: Wykup abonament
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
olej, płótno, 60x81 cm
sygn. p.d.: M. Nałęcz, opisany na odwrocie: MAGDALENA NAŁĘCZ "SKLEPY CYNAMONOWE XVII" 2005 OL. PŁ. 60X81
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
olej/płótno, 60x81 cm
sygn. i opisany na odwrocie: MAGDALENA NAŁĘCZ/ "MURTER III", 2007/OL.PŁ 60X81
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
Olej, płótno;
wym.: 40 x 50 cm;
sygn. p.d.: M. Nałęcz; na odwrocie opis autorski. Lit.: "Magdalena Nałęcz. Impresje z podróży", katalog wystawy, Nautilus Kraków 2007, poz. 31, il. s. 15.
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
olej, płótno, wym. 24x30 cm
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
Olej, płótno;
wym.: 18 x 15 cm (każda);
sygn.; na odwrocie sygn. i opis autorski.
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
olej, płótno, 100 x 115 cm;
sygn. p.d.:i dat. 2005; Na odwrocie opis autorski
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
olej, płótno, 100 x 130 cm;
sygn. p.d. i dat. 1998; na odwrocie opis autorski
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
olej, płótno, 100 x 115 cm;
sygn. p.d.: M. Nałęcz
na odwrocie napis autorski: "WSPOMNIENIE Z KRETY III" 2005 /
OL. PŁ. 100 x 115 / MAGDALENA NAŁĘCZ
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
olej, płótno, 100 x 130 cm;
sygn. p.d.: M. Nałęcz;
na odwrocie napis autorski: "PUEBLOS BLANCOS -
BIAŁE MAISTO" 1998 / 100 X 130 / MAGDALENA
NAŁĘCZ / UL. ZWIERZYNIECKA 17/31 / KRAKÓW
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)