ADAMEK Jakub (ur. 1975)
Z cyklu Animal Planet - Żółw, 2007 r.
olej/płótno, 25 x 35 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Jakub Adamek | Z cyklu Animal Planet | Żółw” 2007’
cena wywoławcza: Wykup abonament
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: J. Adamek / "Reklama" 2008 r.
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej, płótno, 80x110 cm
opisany na odwrocie: J. Adamek Kościół 2008
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
Schronisko dla zwierząt II, 2008
olej/płótno, 60 x 120 cm
sygn. i opisany na odwrociu: J. Adamek / "Schronisko dla zwierząt II"/2008 r.
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie: J. Adamek / "Reklama" 2008 r.
reprodukowany w katalogu wystawy: Junge Polnische Malerei-Kunst aus Schlesien, Munchen, Aachen, Leipzig, Dusseldorf, Berlin, 2008, s. 24.
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
Z cyklu: Stan skupienia
40x40 cm / olej na płótnie
Sygnowane na odwrocie: Jakub Adamek
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
Z cyklu: Stan skupienia
40x40 cm / olej na płótnie
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
130x100 cm / olej na płótnie
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
ŁOWCA III, Z CYKLU ANIMAL PLANET, 2007
olej, płótno; 50 x 70 cm
opisany na odwrocie: A.P. Łowca III 2007 r./ J. Adamek, pieczątka oraz naklejka Galerii m²
2007: Animal Planet, Galeria m², Warszawa.
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
Łowca VI, 2008 z cyklu Animal Planet
olej, płótno; 50 x 70 cm
sygn. na odwrocie: A.P. Łowca VI/ Jakub Adamek 2008 r. oraz pieczątka i naklejka Galerii m²
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej, płótno, 130x110 cm
opisany na odwrocie: J. Adamek "Remont" 2007 r.
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej, płótno, 50 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrocie
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
materiał: OLEJ PŁÓTNO
wymiar: 30x24
rok: 2013
SYGNOWANA I DATOWANA
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej/płótno, 25 x 35 cm
na odwrociu sygnowany
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej/płótno, 130 x 110 cm
na odwrociu opisany: 'J. Adamek | "Remont" 2007 r'
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej/płótno,
25 x 35 cm
na odwrociu opisany: `Jakub Adamek | Z cyklu Animal Planet | "Żółw" 2007`
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej/płótno, 80 x 120 cm
opisany na odwrociu
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
akryl/płótno,
70 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `J. Adamek | "Reklama" 2008`
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
Schronisko dla zwierząt II, 2008 r.
akryl/płótno
60 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: `J. Adamek | "Schronisko dla zwierząt II" 2008 r.`
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej/płótno,
25 x 53 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `A.P. Krowa i Świnia | 2007`