BOCHEŃSKA Zofia (ur.1918r.)
Martwa natura z samowarem i arbuzem
olej, płyta; 32,5 x 34 cm;
sygn. p. d.: Z. Bocheńska
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOCHEŃSKA Zofia (ur.1918r.)
BOCHEŃSKA Zofia (ur.1918r.)
olej, tektura; 32,5 x 34 cm;
sygn. p. d.: Z. Bocheńska
na odwrocie napis ołówkiem: ZOFIA BOCHEŃSKA/ur. 1918 r./ASP KRAKÓW 1939r.
BOCHEŃSKA Zofia (ur.1918r.)
olej na płótnie, 43,4 x 37,8 cm,
sygnowany l.d. "Z. Bocheńska 62",
na krośnie odręcznie dane o autorce
Ukończyła warszawską ASP w 1939 r.
BOCHEŃSKA Zofia (ur.1918r.)
olej, płótno naklejone na tekturę, 37 x 47,5 cm; sygn. p. d.: 1963. / Z. Bocheńska