JODŁOWSKI Tadeusz (1925 Piekary Śląskie - 2015)
Plakat do operetki WESOŁA WDÓWKA, 1961
Operetka Warszawska
Druk, papier; 84 x 67 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
plakat autorstwa T. Jodłowskiego (sygn. T.J.), 1958; druk kolor., st. db./bdb., uszkodzenia krawędzi, z prawej str. rozległy ślad wilgoci; wymiary arkusza: 673x938 mm;
IV Ogólnopolska Spartakiada, 1967 r.
offset/papier, 97,5 x 67 cm
sygnowany w druku l.d.: 'T.JODŁOWSKI'
stan zachowania: dobry
Plakat BARTOK, CYKL KONCERTÓW, 1971
Filharmonia Narodowa, Warszawa
Druk, papier; 84 x 58,5 cm
Pochodzenie: ze zbiorów Mateusza Garbowskiego
Operetka Warszawska
Druk, papier; 84 x 67 cm
Pochodzenie: zbiory Mateusza Grabowskiego
Plakat do sztuki PRZEDWIOŚNIE Stefana Żeromskiego, 1964
Teatr Powszechny, Warszawa
Druk, papier; 97 x 67 cm
Druk, papier; 67 x 98 cm
Pochodzenie: z kolekcji Mateusza Grabowskiego
Druk, papier; 67 x 97,5 cm
Paris sur glace (Rewia na lodzie), 1962 r., plakat reklamowy
offset, papier, 82,5 x 56,5 cm
Estymacja: 800-1000 zł
10 lat budowy polski ludowej, 1954
druk, papier, 95,5 x 67,7 cm;
sygn. lewy bok: T.JODŁOWSKI
plakat był złożony na 8 części, górna środkowa część sklejona od tyłu taśmą
offset, papier,
86 x 61 cm
Sygnowany p.d.: T.JODŁOWSKI
offset/papier,
85,5 x 58,5 cm
sygn. p.g.: `T.Jodłowski`