JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
mezzotinta barwna, papier; 55 x 45,5 cm (wymiar arkusza); 32,5 x 29 cm (wymiar odbitki);
opisany, sygn. i dat. u dołu: Prostokąt okna 8/50 T. Jackowski 1977. (ołówkiem).
cena wywoławcza: Wykup abonament
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
mezzotinta, karton; 16 x 14,5 cm na arkuszu 42 x 35 cm;
odbitka 5 z 50;
sygn. ołówkiem pod płytą "T. Jackowski 82";pośrodku "5 /50", l. d. tytuł pracy.
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
akwatinta, papier; 64 x 49 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: T. Jackowski 1993. (ołówkiem); l. d.: 19/50
Katedry hiszpańskie IV (Santiago de Compostela);
na odwrocie napis: T. JACKOWSKI / "KATEDRY HISZPAŃSKIE IV" / (SANTIAGO DE COMPOSTELA ) / AKWATINTA 1993 (ołówkiem).
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Martwa natura o zmroku, 1976 r.
akwaforta, akwatinta/papier, 26 x 32,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'Martwa natura o zmroku 16/50 T.Jackowski 1976.'
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Zuzanny i starzec. Tryptyk, 1980
Teka graficzna; wym. pl.: 355 x 255 mm; 1. mezzotinta; wym. komp.: 110 x 90 mm; sygn. oł. p.d.: T. Jackowski 80. 2. mezzotinta; wym. komp.: 90 x 90 mm; sygn. oł. p.d.: T. Jackowski 80. 3. mezzotinta; wym. komp.: 140 x 100 mm; sygn. oł. p.d.: T. Jackowski 80. Zachowana oryginalna okładka z dedykacją autorską. Teka odbita przez autora w nakładzie 50 egz. Stan bardzo dobry.
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
akwaforta, 23 x 19 cm w świetle passe - partout, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana u dołu: '6/50 Spotkanie II T. Jackowski 87',
* praca podlega opłacie Droit de suite
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
mezzotinta (?), papier;
26,5 x 36,5 cm (wymiar kompozycji), 44 x 51 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opisany u dołu l. d.: 33/50 Martwa natura o zmroku (ołówkiem), p. d.: T.
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Wulkan III - Wspomnienie, 1970
akwaforta i akwatinta (?) barwna, papier; 60,5 x 43,5 cm
(wymiar kompozycji), 66 x 47 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opisany u dołu l. d.: "Wulkan III-wspomnienie" (ołówkiem), śr. d.: 6/30 (ołówkiem), p. d.: T. Jackowski 1970. (ołówkiem).
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Martwa natura z Lechoniem, 1977
Mezzotinta; wym. komp.: 330 x 290 mm; plansza: 530 x 463 mm; sygn. oł. p.d.: T. Jackowski 1977; l.d. nr egz. 32/50 i tytuł.
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Martwa natura z niedokończonym portretem, 1978
akwatinta (?), papier; 20,2 x 20 cm (odcisk płyty), 42 x 35 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: T. Jackowski 78. (ołówkiem); tytuł wraz z nr odbitki l. d.: 32/50 Martwa natura z niedokończonym portretem (ołówkiem).
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
grafika, papier, 27 x 18 cm (odcisk płyty),
44 x 35 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Jackowski 1977- (ołówkiem), nr odbitki i tytuł l. d.: 29/50 Eurydyka (ołówkiem)
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
akwatinta/papier, 18 x 23,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'T.Jackowski 1986' opisany l.d.: 'é/a Wspomnienie z K.'
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
olej, płótno, 64,5 x 50 cm,
sygn. p.d.: T. Jackowski 1976,
na odwrocie opis autorski
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Spacery po Krakowie VIII - czyli z krakowskiego Kazimierza impresja druga , 2002 r.
mezzotinta, akwatinta/papier, 59,5 x 46 cm (zadruk), 70,5 x 51,5 cm (arkusz)
sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: `8/50 Spacery po Krakowie VIII - czyli z krakowskiego Kazimierza impresja druga T. Jackowski 2002.`
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Martwa natura z klepsydrą, 1984 r.
litografia/papier,15 x 17 cm (odbitka), 24 x 30 cm (arkusz)
opisany l.d.: `E/A Martwa natura z klepsydrą`, sygnowany i datowany p.d.: `T. Jackowski 1984 r.`
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Martwa natura z kwiatami, 1978
akwaforta, papier, wym. 21 cm
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
akwaforta, 13,5 x 11 cm
sygn. p. d. T. Jackowski
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
mezzotinta, odbitka 5 z 50, 16 x 14,5 cm w świetle p-p, sygnowana ołówkiem pod płytą "T. Jackowski 82"; l.d. tytuł pracy.
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
grafika, papier, 18,6 x 18,3 cm (odcisk płyty), 46 x 34,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: T. Jackowski 85. (ołówkiem), tytuł pośrodku u dołu: Pejzaż z pochylonym drzewem (ołówkiem), nr odbitki l. d.: 18/50 (ołówkiem)
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
akwaforta, papier, wym. 26,5x17,5 cm