KUNKA Lech (1920-1978)
tusz (aerograf)/papier, 121 x 86,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
olej/płótno, 131 x 50 cm
sygnowany i datowany wewnątrz kompozycji: 'L. Kunka 68 r'
sygnowany i opisany na blejtramie na odwrociu: 'LECH KUNKA ŁÓDŹ' oraz opisany: '508/690.17 | [nieczytelnie]'
KUNKA Lech (1920-1978)
akwarela, gwasz, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. g.: L. Kunka 51.
KUNKA Lech (1920-1978)
technika własna (relief metalowy), sklejka; 39 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: L. Kunka 67 (ołówkiem).
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
technika własna, płyta pilśniowa, 122 x 95 cm
sygn. p.d.: L. Kunka 67 r.
KUNKA Lech (1920-1978)
sygn. p.d.
technika własna, pilśnia
122x61 cm
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płyta; 48 x 39 cm;
sygn. i dat. p. d.: LKunka 51;
Na odwrocie szkic kompozycji.
KUNKA Lech (1920-1978)
technika mieszana, płyta, 118 x 93 cm,
sygn. p.d.: L. Kunka 65 r.
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
technika własna/pilśnia, 123 x 60 cm
sygn. i dat. l.d.: L. Kunka 67 r.
KUNKA Lech (1920-1978)
akryl, płótno; 100 x 130 cm;
po środku napis: L. Kunka 17.V. 77.
Łódź Rzymski Motyl; na odwrocie opis obrazu: 1977 / RZYMSKI MOTYL / TECHNIKA-AKRYL / WYMIARY 130 100 / LECH KUNKA / UL. (...) / 91-754 ŁÓDŹ / POLSKA.
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
Artyści przed katedrą (ok.1948)
niesygnowany
tempera, olej, ołówek, pastel, papier
119.5x86 cm
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
technika własna/pilśnią, 123 x 60 cm
sygn. dat. l.d.: L. Kunka 67 r.
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płyta pilśniowa
122 x 61 cm
sygn. l.d.: L. Kunka 67
KUNKA Lech (1920-1978)
sygn. dat. l.p.d.
akryl, płótno
100x131 cm
KUNKA Lech (1920-1978)
gwasz, papier
50x69,5 cm
datowany p.d. "50 r."