BISKUPSKA Bożenna (ur. 1952, Warszawa)
technika mieszana/karton, 50 x 36 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany: 'Bożenna Biskupska z cyklu Klatka '2000'
cena wywoławcza: Wykup abonament
beton, brąz, 40 x 26 x 6 cm;
sygn. i dat. na odwrocie.
olej, płótno, 146 x 114 cm
sygn. i opisany na odwrociu: BOŻENNA BISKUPSKA | HUŚTAWKA | 146 x 114 | olej | 1991
beton, brąz, 40 x 26 x 6 cm;
sygn. i dat. na odwrocie.
olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany l.d.: Biskupska 2014
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: BOŻENNA BISKUPSKA | KLATKA - NIC I | 100 x 120 | olej | płótno | 2014
beton, brąz; cztery płyty, 40 x 26 x 6 cm każda
tusz, papier, 46 x 36 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. l.d.: Biskupska 1984, śr.d.: Basi-moje rzeźby-Bożenna /1985
olej, płótno, 60 x 50 cm
sygn. l. d.: Biskupska 2014; na odwrocie opis pracy
mączka marmurowa, brąz, 40 x26 x 6 cm,
pochodzenie: kolekcja artystki
olej/papier, 50 x 70 cm
sygnowany oł.d.: Bożenna Biskupska, Wytyczanie obrazu 6J / 2004
olej/płótno, 185 x 120 cm
sygnowany l.d.: Biskupska 2006 r.
sygnowany, datowany i opisany odwrocie: Bożenna Biskupska | Klatka Wielka II / 2006 | 185 x 120 |2006 | olej
olej/płótno,130 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie:
Bożenna Biskupska | Klatka- cięta II | 100 x 130 | olej/płótno | 2014
KLATKA - MATERIA WYPEŁNIONA I, 2014 r.
olej/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany p.d.: Biskupska 2014
Bożenna Biskupska | Klatka materia wypełniona I | 100 x 130 |olej/płótno | 2014
beton, brąz, 40 x 26 x 6 cm; sygn. i dat. na odwrocie
olej, płótno, 90 x 120 cm
sygn. p.d.: BISKUPSKA 2000
opisany na odwrocie: BOŻENA/ BISKUPSKA/ KLATKA - CHMURNA/ olej/ 90 x 120 cm/ 2000 r.
brąz, podstawa betonowa, wysokość każdej z 10 figur wraz z postumentem: ok. 14 cm
każda figura sygnowana na postumencie gmerkiem autorskim i datowana: '2005'
brąz, 47,5 x 12 x 17 cm
sygnowany z boku: `B`
technika mieszana, karton, 50.5 x 36 cm,
sygn. u dołu: Bożenna Biskupska Z cyklu Klatka, 2008
technika własna (brąz, beton); 40 x 26 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: Bożena /Biskupska / Wytyczanie / obrazu 0AE1 / 2006 (ryte)