SADLEY Wojciech (ur. 1932 Lublin))
technika własna, papier; 59 x 42 cm;
sygn., dat. i opisane p. d.: SADLEY / //ŚWIĘTO WIOSNY / 2018 R.
cena wywoławcza: Wykup abonament
tempera/gaza naklejona na tekturę, 60 x 50,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'SADLEY'
tempera/gaza naklejona na tekturę, 60 x 50,5 cm
sygnowany p.d.: 'SADLEY'
tempera na papierze czerpanym, 72 x 52 cm, sygn.
skóra, płótno, sznurek sizalowy , 146 x 55 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SADLEY | 1975 | "TALIZMAN"'
Lazurowa (projekt WAREXPO), 1980
asamblaż, technika własna, papier; 31 x 42 cm;
opisany i sygnowany ołówkiem p.d.: "SADLEY 1980 | LAZUROWA | rozm. 120 x 200cm | mat SKÓRA."; l.d. częściowo nieczytelne pieczęci:"uzgodniono 24.IX.80 r.; ST. SPECJALISTA d/s Architektury Wnętrz", na odwrocie pieczęć: "Komisja Artystyczna WAREXPO" oraz "KOMISJA RZECZOZNAWCÓW D/S ARTYSTYCZNYCH WAREXPO"
akwarela, papier; 70 x 49 cm (wymiar całości);
sygn., dat. i opisana p. d.: SADLEY / 2013 R / "KOLEKCJA NOCNYCH MOTYLI".
collage, 71 x 49.50 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'SADLEY 1992',
* praca podlega opłacie Droit de suite
tempera na papierze czerpanym, 72 x 53 cm, sygn.
collage/technika własna/tektura, 70 x 49.50 cm (w świetle passe - partout), oprawiony, sygnowany p.d: 'SADLEY'
- Galeria OKNA SZTUKI, Milanówek, 2013
*opłata droit de suite
Kolekcja nocnych motyli, 2011 r.
tempera na papierze czerpanym, 52 x 71 cm, sygn.
technika własna
48 x 33 cm
technika własna na papierze, 52 x 72 cm, sygn.
akryl na papierze, 62,5 x 43 cm, sygn.
technika własna/papier, 60 x 41 cm, sygn.
technika własna na tekturze,
70 x 49,5 cm,
sygnowana p.d: "SADLEY"
technika własna/papier,
59,5 x 42 cm,
sygn.
gwasz, tektura, 70 x 50 cm
sygnowany p.d: `SADLEY`
sygnowany i opisany na odwrociu: `SADLEY | 2000 R | VERAIKON`
gwasz/tektura, 70 x 50 cm
sygnowany p.d: `SADLEY`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `SADLEY | 2000 R | VERAIKON`
na odwrociu naklejka: `Fibak & Program`
gwasz/tektura, 70 x 50 cm
sygnowany p.d: `SADLEY`