WOJNAROWSKI Antoni Janusz (ur. 1946)
Olej, płótno
33 x 41 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 50 x 61 cm
olej/płótno, 33x41 cm, 2016 r.
olej, płótno, 24x24 cm
opisany na odwrocie: ANTONI JANUSZ WOJNAROWSKI KOWAL 24x24 CM OLEJ/PŁÓTNO 2010
Kompozycja AB. 50/1 NR. 90/A, 2008
olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
olej/płótno,
24 x 24 cm
sygn. i dat. na odwrociu
olej/płótno,
55x60 cm
olej/płótno,
24 x 24 cm
sygn. i dat. na odwrocie
olej, płótno
73 x 100 cm
olej/płótno,
50 x 61 cm
opisany na odwrocie: `A.JANUSZ WOJNAROWSKI | JASKÓŁKA | 50 x 61 cm | OLEJ/PŁÓTNO | 2008`
olej na płycie
50x61 cm
2000 r.
olej, płótno, 65 x 81 cm; opisany i sygn. na odwrocie: A. JANUSZ WOJNAROWSKI / DWA JABŁKA / OLEJ / PŁÓTNO / 65 X 81 CM / 2007 r. oraz podpis autorski i data: 2007 a także: NR. 72
olej, płótno, 46 x 55 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: A. JANUSZ WOJNAROWSKI / BRZOSKWINIE / OLEJ, PŁÓTNO / 46 x 55 CM / 2007 NR.78 / M.N