BONHEUR Jules Isidore (1827-1901)
cena wywoławcza: Wykup abonament
na prostokątnej podstawie dżokej na idącym stępa koniu, z lekko opuszczoną głową;
brąz, odlew patynowany; wys. 59 cm, dł. 77 cm, szer. 20 cm;
sygn.: I. BONHEUR (na podstawie).
Francja, k. XIX w.
brąz patynowany, wys. 53 cm., długość podstawy 41 cm, na prostokątnej podstawie
sygn.: BONHEUR 1901.
brąz patynowany,
20 x 41 cm
sygnowany: J. Bonheur