GUTKOWSKA-RYCHLEWSKA Maria (1899-1991)
Wnętrze Bazyliki Św. Marka w Wenecji, 1927
Mezzotinta, akwaforta;
wym.: 330 x 250 mm,
sygn. i dat. oł. p.d.: M. Gutkowska 1927, tyt. l.d.: Venezia S. Marco.
Lit.: "Nowoczesna grafika polska", Kraków (brw), s. 53, p. 3.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwaforta;
wym.: 360 x 230 mm;
sygn. i dat. oł. p.d.: M. Gutkowska 1927, l.d.: tytuł.
Lit.: "Nowoczesna grafika polska", Kraków (brw), s. 53, p.5.
mezzotinta
wym.: 170 x 110 mm
sygn. i dat. oł. p.d.
Lit.: Mistrzowie grafiki polskiej, Kraków 2007.
mezzotinta, wym.: 330 x 250 mm, sygn. i dat. oł. p.d., tyt. l.d. Lit. Nowoczesna grafika polska, Kraków (brw), s. 53, p. 3.
akwaforta, wym.: 360 x 230 mm, sygn. i dat. oł. p.d., tyt. l.d. Lit. Nowoczesna grafika polska, Kraków (brw), s. 53, p.5.
akwaforta,
330 x 280 mm,
sygn. i dat. oł. p.d. Grafika z teki: Lwów, 1925Lit.: M. Grońska, Grafika w książce, tece ..., s. 232
mezzotinta, wym.: 170 x 110 mm,
sygn. i dat. oł. p.d.
akwaforta, wym.: 360 x 230 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., tyt. l.d.
Lit.: jw. s. 53, p.5
Wnętrze Bazyliki Św. Marka w Wenecji 1927
mezzotinta, wym.: 330 x 250 mm,
Lit.: Nowoczesna Grafika polska, Kraków, (b.d.w. - przed 1939) s. 53, p. 3
Moissac (Dziedziniec klasztorny)
akwaf., odbicie płyty: 177 x 128 mm,
sygn., tyt. i dat. oł.