KONARSKI Marian (Marzyn) (1909 - 1998)
sangwina, kredka, gwasz / papier
35 × 51 cm
54 × 68 cm (w oprawie)
sygnowany i datowany l.d.: M. Konarski 20.XII.54
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz / papier
51 × 39 cm
67,5 × 52,5 cm (w oprawie)
sygnowany i datowany l.d.: M. Konarski 5.II.55
gwasz/papier, 37 x 50 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'M. Konarski VIII. | 55.'
gwasz, karton; 62,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M. Konarski / r. 61.
sygn. i dat. l. d.: M Konarski III 62.
gwasz/papier, 26 x 34,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'M. Konarski. 1.III.55.'
tusz, gwasz/papier, 49 x 73 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'M. Konarski , 20.XII.54'
tusz, papier, 29 × 20 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d. ołówkiem: M.KONARSKI
sangwina, papier; 64 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Marian / Konarski / I. 82.
akwarela, gwasz, papier; 47 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M. Konarski XI. 61.;
olej, płótno
64x125 cm
sygnowany p.d. "M. Konarski 54", na odwrocie autorski napis: "54 »ŚLEPCY«" oraz nalepka z wystawy w Muzeum Okręgowym w Toruniu
Józef Piłsudski - projekt konnego pomnika, 1936
brąz cyzelowany, patynowany, 65 x 70 cm
ed. 4/8
Olej, płótno, 65 x 48 cm,
sygn. p.g.: M. Konarski 1955.
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Konarski / III. 60.;
na odwrocie, na płótnie nr: 56 / 23.
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Marian Konarski / 1996;
na odwrocie, na krośnie malarskim napis: „PEJZAŻ”.
olej/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany i datowany p.g: 'M. Konarski | 65' oraz l.d.: 'M. Konarski'
opisany na odwrociu: '14 | Dama Pik'
ołówek, węgiel, papier, 70 ×50 cm
sygn. i dat. p. d.: Marian/Konarski/r./1976
ołówek, węgiel, papier, 35 × 50 cm
sygn. i dat. p. d.: Marian Konarski/91.
ołówek, papier; 50,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: Marian Konarski;
opisany p. d.: WIDOK Z GÓRY;
na odwrocie opisany: Sowiniec - Widok z góry 1936 / wł. rodziny;
projekt mauzoleum Józefa Piłsudskiego na kopcu na Sowińcu;