JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
Dziewczyna w orientalnym welonie, 2008
olej na płótnie, 70x50 cm,
sygn.p/d: J. M. Jarosiewicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
Akt z makami (Moja modelka), 2012 r.
olej na płótnie, 54 x 65 cm, sygn.
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej na płótnie, 50 x 70 cm, sygn.
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej na płótnie, 65 x 54 cm
sygn. p.d.: JMJ,
na odwrociu dedykacja dla Aperio
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej na płótnie, 70 x 50 cm, sygn.
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej na płótnie, 73 x 54 cm, sygn.
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej na płótnie, 60 x 73 cm, sygn.
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej na płótnie
30 x 70 cm
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej/płótno, 73 x 60 cm, sygn.
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej/płótno, 60 x 50 cm
sygn. p. d. JMJ
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej, płótno, 55x46 cm,
sygn. na licu /JarJa/, opisana na odwrocie /JADWIGA MARIA JAROSIEICZ "TULIPANY" (55X46) 2008 r. Dar na III AUKCJE STOWARZYZENIA APERIO/
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej/płótno,
50 x 100 cm,
sygn.
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej na płótnie
73 x 50 cm
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej/płótno
70 x 50 cm
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej/płótno
70 x 50 cm
sygn.
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej/płótno,
55 x 38 cm
sygn. p.d.: `JM Ja?`
opisany na odwrociu: `JADWIGA MARIA | JAROSIEWICZ | PORTRET | DZIEWCZYNKI | 55x38`
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej/płótno,
60 x 81 cm,
sygn.
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej/płótno
50 x 70 cm
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej na płótnie
68 x 48
JAROSIEWICZ Jadwiga Maria
olej, płótno
100 x 80 cm