BENDEK Maria (ur. 1952)
Dwoje - z cyklu Wygnani z Raju, 2007
akryl, płótno, 120 x 100 cm;
sygn. p. d.: BENDEK 07
opis autorski na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
BENDEK Maria (ur. 1952)
akryl / olej, płótno, 100 x 73 cm,
sygn. na odwrocie i dat. 2001
BENDEK Maria (ur. 1952)
akryl, płótno,
73 x 100 cm;
na odwrocie: tytuł autorski, technika oraz rok powstania: 2006/07
BENDEK Maria (ur. 1952)
akryl, płótno, 100 x 73 cm; sygn. na odwrocie: MARIA BENDEK / "SREBRZYSTA RAPSODIA" / 100 x 73 cm AKRYL 2006
BENDEK Maria (ur. 1952)
Ewa w pomarańczowych rajstopach, 2006
akryl, płótno, 120 x 100 cm;
sygn. p.d.: Bendek; na odwrocie napisy autorskie: MARIA BENDEK / AKRYL NA PŁÓTNIE / 100 x 120 cm / ROK 2006