FEININGER Lyonel (1871-1956)
akwaforta/papier, 13 x 14,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Feininger | 1952`
Estymacja: 1 200 - 1 800 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
FEININGER Lyonel (1871-1956)
akwaforta/papier, 15 x 7,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Feininger | 51`
Estymacja: 1 200 - 1 800 zł
FEININGER Lyonel (1871-1956)
akwaforta/papier, 13 x 15,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: `Feininger | 1939`
Estymacja: 1 500 - 2 000 zł
FEININGER Lyonel (1871-1956)
akwaforta/papier, 13 x 15 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Feininger | 1953`
Estymacja: 1 500 - 2 000 zł
FEININGER Lyonel (1871-1956)
nie sygnowany (Das Kunstblat, Paul Westheim, 1920, Zeszyt I)
drzeworyt
wymiary: 17x20