KOSOWSKI Zbigniew (ur. 1961r.)
olej, płótno,
27x27 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 35x35 cm
olej, płótno, 27x27 cm
olej, płótno, 27x27 cm