GIERAGA Aleksandra (ur. 1968r. w Ozorkowie)
akryl na płótnie (20 x 20 cm) oraz obiekt drewniany (11 x 142 cm)
sygn. na odwrociu
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHMURKA, 2004, z cyklu Zdarzenia
akryl na płótnie, 120 x 145 cm
Wystawiany i reprodukowany w katalogu wystawy artystki Malarstwo w Galerii Browarna w 2014 r.
BEZ TYTUŁU, 2002, z cyklu Zdarzenia
akryl na płótnie, 120 x 145 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie
akryl na płótnie 50 x 65 cm
opisany na odwrociu
akryl, płótno, 40x60 cm
opisany na odwrocie: ALEKSANDRA GIERAGA PEJZAŻ BAŁKAŃSKI (c. dalszy) akryl
akryl, płótno,
38x46 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /OLA GIERAGA POLAND/
akryl/płótno,
33 x 46 cm
sygnowany na odwrociu: `Ola | Gieraga | 2007` oraz napis: `ALEKSANDRA | GIERAGA `, ` "PRAWIE PUSTY", AKRYL 2007`
akryl, płótno,
33x46 cm
sygn. i opisany na odwrocie