DĄBROWSKI Stanisław (1882-1973)
olej, sklejka, 60 x 53,5 cm,
sygn. l.d.:S.Dąbrowski,
na odwrocie opisany: STANISŁAW DĄBROWSKI / KWIATY
cena wywoławcza: Wykup abonament
ołówek, papier, 20 × 14 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: SD
olej, tektura; 35,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: Stanisław Dąbrowski;
na odwrocie napis autorski ołówkiem: Stanisław Dąbrowski "Dwór w Glanowie".
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier naklejony na tekturę; 45 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. (ołówkiem): Dąbrowski
sygn. p.d.
litografia
29.5x18.5
olej, płyta; 28,5 x 53 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Dąbrowski 1932
akwarela/papier, 14,5 v 27 cm
sygnowany l.d.: `ST. DĄBROWSKI`
Estymacja: 1 000 - 1 500 zł
olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Stanisław Dąbrowski
na odwrocie stempel: Kolekcja malarstwa | Andrzeja Cerlińskiego
Stary dwór [Glanów?], lata 30.
Olej, tektura malarska; wym.: 50 x 35 cm;
sygn. oł. l.d.: St. Dąbrowski; na odwrocie autorski opis i
sygnatura.
Kościółek w Sidzinie pod Jordanowem, lata 30.
Olej, tektura malarska; wym.: 35 x 50,5 cm;
sygn. oł. p.d.: St. Dąbrowski; na odwrocie autorski opis i kolejna
sygnatura.
olej, tektura;
50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Stanisław Dąbrowski
na odwrocie stempel: Kolekcja malarstwa / Andrzeja Cerlińskiego
Olej, tektura, 50 x 70 cm
Sygnowany p.d.:Stanisław Dąbrowski
W 1913 ukończył krakowską Akademię Sztuk Pięknych.
olej, tektura, 50,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: Stanisław Dąbrowski (ołówkiem);
sygnatura i tytuł autorski na odwrocie
akwarela/papier,
34,5 x 24 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l. d.: `S. Dąbrowski`
akwarela/papier,
29,5 x 41 cm
sygnowany i datowany l. d.: 'Toruń 1913 | S. Dąbrowski'
37 x 29 cm, sygnowana ołówkiem p.d. "SDąbrowski".
Akwarela, papier;
34,5 x 24 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: S. Dąbrowski