BOROWICKI Władysław (1909 -1997)
olej/płótno, 27 x 35 cm
sygnowany p.d.: 'W. Borowicki'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura; 30,5 x 40 cm
Sygnowany p.d.: W. Borowicki
olej, płótno; 66 x 120 cm;
sygn. l. d.: Władysław Borowicki.
Kirasjerzy (ci, co całowali jak należy)
olej, płótno; 35 x 44,5 cm;
sygn. p. d.: W. BOROWICKI
olej, płótno; 35 x 44 cm;
sygn. p. d.: W. BOROWICKI
olej, płótno; 65 x 79 cm;
sygn. p. d.: W. BOROWICKI
Na odwrocie nalepka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie z nazwiskiem autora, tytułem, adresem, techniką,
ceną oraz numerem legitymacji Z.P.A.P.: 2315
olej, płótno; 65 x 79 cm;
sygn. p. d.: W. BOROWICKI
Na odwrocie nalepka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie z nazwiskiem autora, tytułem, adresem, techniką, ceną oraz numerem legitymacji Z.P.A.P.: 2315
olej, deska,
66,5 x 134 cm;
sygn. p. d.: WŁADYSŁAW BOROWICKI / 1937;
Na odwrocie napis autorski?: "Wyjazd na polowanie" / W. Borowicki / 1937 / Wilno.
W oferowanej pracy pobrzmiewają inspiracje płynące z twórczości Józefa Brandta, m.in. do kompozycji "Zaporożcy".
olej, płyta pilśniowa, 28,5 x 38 cm;
sygn. p. d.: W. BOROWICKI