AUTOR nieznany, XVIII/XIX w
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nieznany, XVIII/XIX w
AUTOR nieznany, XVIII/XIX w
PEJZAŻ Z WJAZDEM DO GOSPODARSTWA
Olej, płótno; 38 x 53 cm
Zatarta sygnatura p.d.
AUTOR nieznany, XVIII/XIX w
AUTOR nieznany, XVIII/XIX w
olej, blacha, 32,8 x 24,2 cm (przed konserwacją).
Powtórzenie popularnego wizerunku świętego, patrona młodzieży, studentów.
AUTOR nieznany, XVIII/XIX w
Matka Boska z Dzieciątkiem i św. Katarzyną
Olej, płótno,
27 x 22,7 cm
(obraz w typie malarstwa włoskiego)
AUTOR nieznany, XVIII/XIX w
niesygnowany
olej, deska
25.5x39
AUTOR nieznany, XVIII/XIX w
AUTOR nieznany, XVIII/XIX w
olej, płótno dublowane, 75,5 x 60,5 cm
sygn. p.g.: zatarte (obraz po gruntownej konserwacji)
AUTOR nieznany, XVIII/XIX w
olej/płótno, 90 x 107 cm
AUTOR nieznany, XVIII/XIX w
Portret Fryderyka Wilhelma Pruskiego
olej/płótno, 95 x 74 cm
obraz przed konserwacją
AUTOR nieznany, XVIII/XIX w
olej, płótno dublowane,
75,5 x 60,5 cm
AUTOR nieznany, XVIII/XIX w
AUTOR nieznany, XVIII/XIX w
Portret młodego mężczyzny w granatowym surducie
gwasz, kość słoniowa, średnica 5,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.: L. Mariat 1798
AUTOR nieznany, XVIII/XIX w
olej na płótnie dublowanym, 85 x 73 cm
po konserwacji