GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
grafika, papier, 29 × 20 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: J.Grabiański
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
Plakat, 50 LAT SPOŁECZNEJ PRACY DLA DZIECI TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI, 1969
Druk, papier; 97,5 x 67 cm
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
litografia, papier, 29 × 19 cm w świetle passe-partout
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
akwarela, tusz, pędzel, papier; 40,5 x 34,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: J. Grabiański.
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
tusz, akwarela, papier, 23 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: J. GRABIAŃSKI
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
Polskie Linie Lotnicze LOT, lata 70. XX w.
offset/papier, 96 x 66,5 cm
sygnowany p.śr.: 'Grabiański'
stan zachowania: bardzo dobry
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
offset/papier, 97 x 67,5 cm
sygnowany l.d.: 'Grabiański'
stan zachowania: bardzo dobry
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
Plakat, MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA, 1970
Druk, papier; 98 x 68 cm
Pochodzenie: zbiory Mateusza Grabowskiego
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
Plakat MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA, 1968
Druk, papier; 98 x 68 cm
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
Plakat WYSTAWA ILUSTRACJI, 1966
ZPAP, Warszawa
Druk, papier; 100 x 70 cm
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
Plakat MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA, 1970
Druk, papier; 98 x 68 cm
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
Druk, papier; 99 x 67 cm
Pochodzenie: z kolekcji Mateusza Grabowskiego
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
piórko, tusz, tusz lawowany, akwarela,
papier; 19,5 x 14,5 cm (w świetle oprawy)
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
technika mieszana na papierze, 29,3 x 21,8 cm,
sygn. na licu, w prawym dolnym rogu napis: strona 71 1/1, certyfikat potwierdzający autentyczność, Dar Pani Joanny Grabiańskiej na aukcję na rzecz profesora Zygmunta Januszewskiego
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT, NIEBIESKI ok. 1975 R.
offset/papier,
97 x 67,5 cm
sygn. p.śr.:`Grabiański`
GRABIAŃSKI Janusz (1929-1976)
POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT, ŻÓŁTY, ok. 1975 R.
offset/papier,
96,5 x 66,5 cm
sygn. p.śr.:`Grabiański`