ZAJCHOWSKI Franciszek (1860-1923)
akwarela, ołówek, papier, 14 x 22 cm w świetle passe-partout
sygn. monogramem p. d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier fakturowany naklejony na tekturę; 20 x 26 cm;
sygn. i dat. l. d.: F. Zajchowski / 1912.
olej, płótno, 52 x 76 cm,
sygn. i dat.: p.d.: FZajchowski 910
akwarela, papier naklejony na tekturę; 19 x 27,7 cm;
sygn. p. d.: FZajchowski/ 1909
przed konserwacją
olej, płótno, 49 x 66,5 cm
sygn. p.d.: F. Zajchowski / 1906
olej, płótno; 70 x 160 cm;
sygn. p. d.: F. Zajchowski 901
Olej, płótno, tektura, 22 x 17 cm,
sygn. p.d.: F. Zajchowski Kr. 1899
Olej, płótno;
70 x 160 cm
Sygnowany p.d.: F. Zajchowski
olej na płótnie naklejonym
na płytę, 41 x 49 cm,
sygnowany l.d. "Zaichowski/Münch 1891"
olej, płótno, 37 x 29 cm;
sygn. p. d.: F. Zajchowski 1913
Na odwrocie nalepka wystawowa z TPSP we Lwowie z 4. XII 1913 r. z numerem: 1508
Olej, sklejka
36,3 x 50,1 cm
Sygnowany l.d.: F. Zajchowski
Na odwrocie napis: Thema für 29 01 06 | Actäon
JAZDA POWOZEM W CZTEROKONNYM ZAPRZĘGU, 1907
akwarela, karton,
42 x 84 cm (kompozycja w obrębie ramki nakreślonej ołówkiem)
sygnowany l.d.: Fr. Zajchowski | 1907
Akwarela, papier, 11,5 x 28 cm,
sygn, l.d.: Fr. Zajchowski
BELINIAK KONNO PRZEPŁYWAJĄCE PRZEZ RZEKĘ I OSTRZELIWUJĄCY SIĘ KRASNOARMIEJCOWI
akwarela na tekturze, 48 x 62 cm, sygnowany p.d. "Fr.Zajchowski"