FAŁAT Togo Kazimierz (1904 - 1981)
Pejzaż zimowy z ośnieżonymi ulami
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier;
35 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Togo Fałat
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kapliczka przy Fałatówce w Bystrej
litografia/papier, 29,5 x 20 cm (zadruk)
sygnowany na kamieniu p.d.: 'Togo Fałat', opisany l.d.: 'Bystra'
sygn. p. d.: Togo Fałat
gwasz, papier;
35 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Togo Fałat
akwarela, papier, 48 x 64 cm,
sygn. l.d.: Togo Fałat
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
32,5 x 61,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Togo Fałat
l.d.: Bystra
sygn. p.d.: Togo Fałat; l.d.: Bystra
sygn. p.d.: Togo Fałat
l.d.: Bystra
sygn. dat. p.d.dedykacja l.d.
akwarela, papier
23.7x34.5
akwarela, papier, 24,5 x 36,5 cm, sygn. p.d.:
Kazim. Togo Fałat i datowany l.d. Bystra 1933