NOWACKI Andrzej (ur. 1953, Rabka)
relief, akryl/płyta pilśniowa, 65 x 64 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' 16.11.15 | A. Nowacki | 2015'
cena wywoławcza: Wykup abonament
relief, akryl/płyta pilśniowa, 101 x 101 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '10.03.18 | A.NOWACKI | 2018'
akryl, relief/płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '31.05.17 |A. NOWACKI | 2017'
akryl, relief, technika własna / płyta
63 × 63 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 18.02.11 |
A.NOWACKI | 2011
99 × 99 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 30.05.07 | A. NOWACKI | 2007
pastel, papier; 22,5 x 22,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A. Nowacki 2007 (ołówkiem), l. d.: 091207-8 (ołówkiem).
pastel, papier; 22,5 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A. Nowacki 2007 (ołówkiem), l. d.: 091207-14 (ołówkiem).
kredka/papier, 57,5 x 42 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '28.02.98 A. NOWACKI 98'
sygnowany i datowany p.d.: 'A. NOWACKI 98' oraz opisany śr.d.: '01.03.98'
pastel, papier; 31 x 24 cm (wymiar arkusza), 17 x 18 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A.Nowacki 2003 (ołówkiem), l. d.: 190503-25 (ołówkiem).
pastel, papier; 31 x 24 cm (wymiar arkusza), 16 x 16 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A.Nowacki 2003 (ołówkiem), l. d.: 190503-3 (ołówkiem).
pastel, papier; 33 x 28 cm (wymiar arkusza), 19 x 18 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A.Nowacki 2002 (ołówkiem), l. d.: 18 1002-48 (ołówkiem).
pastel, papier; 32 x 24 cm (wymiar arkusza), 19 x 18 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A.Nowacki 2003 (ołówkiem), l. d.: 190503-5 (ołówkiem).
100 × 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 22.08.07 | A. NOWACKI | 2007
relief, akryl/płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '07.08.2018 / A. NOWACKI / 2018'
relief, akryl/relief, płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '25.07.2018 / A. NOWACKI / 2018'