KAMIŃSKI Michał Saturnin (ur. 1979)
Bez tytułu z cyklu Konstrukcje, 2010
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 120 x 140 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MICHAŁ SATURNIN | KAMIŃSKI | 2015'
olej, płótno, 140 x 120 cm,
opisany na odwrocie: 'KAMIŃSKI MICHAŁ 2013'
2016 - wystawa indywidualna "Miejsca", Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa
Bez tytułu, z cyklu Neon, 2015
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
Bez tytułu z cyklu Miejsca, 2014
olej, płótno, 140 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: KAMIŃSKI MICHAŁ 2014
olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'KAMIŃSKI MICHAŁ SATURNIN 2015 r.'
olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'KAMIŃSKI MICHAŁ 2014'
olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `KAMIŃSKI MICHAŁ 2009-13`
olej/płótno, 120 x 140 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `KAMIŃSKI MICHAŁ 2013`
olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: `KAMIŃSKI M. 2014`
na odwrociu opisany: `KAMIŃSKI MICHAŁ 2014`
olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: `KAMIŃSKI M. 2015`
na odwrociu opisany: `KAMIŃSKI 2015 MICHAŁ`
olej/płótno, 100 x 120 cm (w świetle oprawy)
olej/płótno, 120 x 100 cm (w świetle oprawy)
na odwrociu opisany: `KAMIŃSKI M 2014`
olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: `KAMIŃSKI M. 2013`
na odwrociu opisany: `KAMIŃSKI MICHAŁ 2013`
olej/płótno, 100 x 120 cm
w oprawie, na odwrociu opisany: `KAMIŃSKI MICHAŁ 2013`
olej/płótno, 100 x 100 cm (w oprawie)
olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany l.d.: `KAMIŃSKI M. 2013`