DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej, tektura; 50 x 71 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Dobriak. 49.
Na odwrocie kartka wystawowa.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej na tekturze, 50 x 71 cm,
sygnowany i datowany p.d. "M. Dobriak. 49".
Na odwrocie kartka wystawowa.
Wystawiany: Wystawa obrazów Michała Dobriaka, Muzeum w Kaliszu, II-III 1953.
DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej na płótnie, 148 x 65 cm,
niesygnowany.
Z pracowni artysty.
DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej na płótnie, 41 x 36 cm,
niesygnowany.
Z pracowni artysty.
DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej, sklejka, 106 x 122 cm;
sygn. p. d.: M. Dobriak 1950;
na odwrocie naklejka ze Związku Polskich Artystów Plastyków z Poznania, z Muzeum Ziemi Kaliskiej oraz naklejka z tytułem obrazu.
DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej na płótnie, 148 x 65 cm,
niesygnowany
Z pracowni artysty.
DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej na płótnie, 41 x 36 cm,
niesygnowany
Z pracowni artysty.
DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej na płótnie, 76 x 70 cm,
niesygnowany
Z pracowni artysty.
DOBRIAK Michał (1904-2001)
RUDOWŁOSA ZE ZŁOTĄ PRZEPASKĄ, przed 1939
technika mieszana (olej, tempera),
45,5 x 35 cm,
niesygnowany
Z pracowni artysty.
DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej, sklejka, 106 x 122 cm;
sygn. p. d.: M. Dobriak 1950;
DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej na tekturze, 49,8 x 71 cm,
sygnowany p.d. "M. Dobriak. 49.",
na odwrocie kartka z Wystawy obrazów Michała Dobriaka w Muzeum w Kaliszu, II-III 1953.
DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej na płótnie, 55 x 60 cm
sygnowany p.d. "M. Dobriak"
Pochodzi z pracowni artysty
DOBRIAK Michał (1904-2001)
na plecach nalepka z Wystawy obrazów Michała Dobriaka w Muzeum w Kaliszu, II-III 1953
DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej na płótnie, 55 x 60 cm
sygnowany p.d. "M. Dobriak"
Pochodzi z pracowni artysty
DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej na płótnie,
55 x 60 cm
sygnowany p.d. "M. Dobriak"
Pochodzi z pracowni artysty.
DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej, sklejka,
106 x 122 cm;
sygn. p. d.: M. Dobriak 1950;
na odwrocie naklejka ze Związku Polskich Artystów Plastyków z Poznania, z Muzeum Ziemi Kaliskiej oraz naklejka z tytułem
obrazu.
DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej na płótnie,
100 x 140 cm,
sygnowany p.d: "M.Dobrjak 32"
DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej na płótnie,
55 x 60 cm
sygnowany p.d. "M. Dobriak"
Pochodzi z pracowni artysty
DOBRIAK Michał (1904-2001)
olej na płycie,
42 x 33 cm
sygnowany p.d. "M. Dobriak. 38" i na odwrocie "M. Dobriak".
Pochodzi z pracowni artysty.
DOBRIAK Michał (1904-2001)
AKT ZE SKRZYPCAMI, l. 20-te XX w.
olej na płycie,
54 x 36 cm
Pochodzi z pracowni artysty.