GROTTO-ŚLEPIKOWSKI Eugeniusz (1903-1968)
olej, płótno; 60 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ślepikowski / 54;
na odwrocie dwie papierowe nalepki - jedna inwentarzowa z Ministerstwa Kultury i Sztuki.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 60,5 x 73 cm
Sygnowany p.d.: egsi
Na odwrocie opis autorski oraz nalepka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych Oddział w Łodzi z 1965 r z opisem pracy.
olej, tektura, 34 × 44 cm
sygn. p. d.: E. Grotto-Ślepikowski/ NIECHORZE/ IV 1959
Estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Olej, płótno; 60,5 x 73 cm
Sygnowany p.d.: egsi
Na odwrocie opis autorski oraz nalepka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych Oddział w Łodzi z 1965 r z opisem pracy
sygn. p.d., akwarela, papier, 11.5x17.5
WNĘTRZE Z DRZEWKIEM CYTRYNOWYM, 1956
Olej, płótno; 65 x 49,5 cm
Sygnowany p. g.: E. G. Ślepikowski 1950
Na odwrocie nalepka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych, Łódź, ul. Piotrkowska 65.
olej na tekturze, 46 x 60 cm, sygnowany p.d.: "E. Ślepikowski"
Wystawiany: CBWA w Łodzi (na odwrocie naklejka z wystawy)